360 روزی که گذشت. . . و نوروز 91

خب طبق معمول همیشه آخرین روزهای سال به جمع بندی و مرور روزهای گذشته میگذره. من هم در کل سال خوبی رو پشت سر گذاشتم و به دوتا هدف بزرگی که از ابتدای امسال برای خودم مقرر کرده بودم خدا رو شکر رسیدم. اولیش گرفتن گواهینامه بود که تابستون عملیش کردم. سال 88 برای گرفتن گواهینامه ثبت نام کردم و همه کلاسها رو هم رفتم ولی به خاطر خاطره تصادف چندین سال گذشته احساس می کردم اعتماد به نفس نشستن پشت فرمون رو ندارم و به همین خاطر دنبالش رو نگرفتم. اما امسال عزمم رو جزم کردم و بر ترسم غلبه کردم و بالاخره راننده شدم!

دومین هدف بزرگم کاهش وزنم بود که از مهر اقدام کردم و زیر نظر پزشک درصد زیادی از اضافه وزنم رو کم کردم و الان تقریبا به اون چیزی که می خواستم رسیدم و با اعتماد به نفس خوب به استقبال بهار میروم.

خدا رو شکر میکنم و آرزو می کنم سال 91 سال خوبی برای هممون باشه. سال پر از برکت و نعمت- سال بدون جنگ- سال صلح و دوستی و مهربانی-سالی که دلها پر از شادی باشه و سلامتی قرین زندگی همه. 

از خدا می خوام که به انسانها همنوع دوستی- انسانیت و عشق عطا کنه.

ما هم در کنار پسرک دلبندمان نوروز را میزبانی میکنیم و برای خانواده مان سفره ای پر از  سلامتی - شادی - عشق - صفا- همدلی  و برکت آرزو می کنیم _آمین.

نوروزتان پیروز و سال 91 بر همگی مبارک. 

درخواست همیاری/چراغ عمر این کودک دزفولی رو به خاموشی است.(کلیک)

/ 4 نظر / 19 بازدید
مهدی

منم پیشاپیش به شما و همسرتون و کوچولوی نازتون تبریک میگم.انشاءالله اون کودک زودتر از بند سرطان نجات پیدا کنه[گل]

بهاره

من هم متقابلا سال خیلی خوبی را برای خودت و خانواده محترمت آرزو میکنم لی لی جان[گل]امیدوارم لحظات و روزهای خوبی در انتظارتون باشه[گل] عیدت پیشاپیش مبارک دوستم[بغل][گل]