مدتهاست دیگه علاقه ای به وبلاگ نویسی ندارم. اتفاقا موضوعات زیادی برای نوشتن دارم ولی نمیدونم چرا حس می کنم نوشتن توی این فضا کار بیهو ده ای هست! با دیدن یکسری اتفاقات در فضای مجازی و برخوردهای بعضی ها ترجیح میدم کمتر درباره زندگیم اینجا بنویسم. به نظرم تصمیم درستی هست. هروقت حس و نیاز نوشتن بود می نویسم.

ماشاء الله ایلیا الان بسیار راحت و روان صحبت می کنه و جملاتش کامل و دستوری هست. می تونه پشت سرهم جملات را ردیف کنه و درباره تجربیاتش و حتی احساساتش صحبت کنه. از بعد از عید هم کنترل جیشش را بدست آورده و قبلش اعلام می کنه که جیش دارم و خودش شلوارش رو درمیاره و میره سمت دستشوییتشویق.

بهار امسال رو برخلاف پارسال خیلی دوست دارم. هوا خیلی دلچسبه و از دیدن مناظر دلنشین حس بسیار خوبی بهم دست میده. برخلاف پارسال که هوا خیلی زود گرم شد و همش حس خواب آلودگی داشتم. کلا من سال 91 رو اصلا دوست نداشتم. از تموم شدنش هم خوشحال شدم! اصولا من با سال اژدها میونه خوبی ندارم از گذشته تا بحال.

به روزهای پیش رو امیدوارم و دعا می کنم برای هممون اتفاقات خوبی داشته باشه.

/ 3 نظر / 15 بازدید
مرتضی

سلام چه اتفاقی تو این فضا می افته که دلسردت کرده به ما هم بگو کلا سرمون نره یه موقع

بهاره

لیلی جان سلام خوبی؟ پسر گلت چطوره؟ راستش با اینکه از زندگیت کمتر بنویسی (منظورم اتفاقات روزمره است) خیلی موافقم چون فکر میکنم تو از خودت و زندگیت می گی و دیگران هم می خونند اما تو چی از دیگران و زندگیشون می دونی و میشنوی؟ هیچی! و خوب این درست نیست؛ دوستی یک معامله ی پایاپایه من از خودم و زندگیم میگم و باهات درد و دل میکنم تو هم از خودت و زندگیت میگی و درد دل میکنی این میشه دوستی اما افرادی که فقط شنونده هستند و نه گوینده (چیزی از خودشون نمی گند) به نظرم من آدمای فرصت طلبی هستند که دارند اطلاعاتشون رو از تو و زندگیت زیاد می کنند تا دو روز دیگه بر علیهت استفاده کنند پس همون بهتر که بذاریشون تو خماری و حرفی از زندگیت نزنی؛ اما... تو می تونی از خیلی چیزای دیگه بجز زندگیت حرف بزنی، از احساساتت، از وقایع روزمره تو محیطهایی که توشون هستی (سر کار، موقع خرید و ...) می تونی از کتابا و فیلمایی که خوندی و دیدی برامون بگی... بازم خودت میدونی عزیزم. در ضمن میخوام ازت تشکر کنم که تو دوران بارداریم خیلی پیشم میومدی و راهنماییم می کردی... لطفتو هیچ وقت فراموشس نمیکنم[گل] امیدوارم هرجا هستی شاد و سلامت و کامروا باشی دوستم[ماچ]

سينا

بنويس كم موندن از وب نويساي قديمي[گل]