1.همونطور که نوشتم با پیگیری های ما وبه خصوص پدرم اون دختربچه توی یه بیمارستان خوب بستری شد و یه پزشک فوق تخصص اونو جراحی کرد.چون کلیه ایی که تومور داشت کامل از کار افتاده بود اونو از بدنش خارج کردن. اون دختر سه سال بیشتر نداره و چون بدنش هم ضعیف بود دیر به هوش اومد. دکتر گفته باید منتظر جواب نمونه برداری اون یکی کلیه اش باشن تا ببینن که آیا اونم درگیر شده و نیاز به شیمی درمانی داره یا نه.

2. روز 15 مهر توی جلسه مشاوره غذایی دکتر کرمانی شرکت کردم و از 16 مهر رژیمم رو شروع کردم. از وقتی ایلیا به دنیا اومد درصدد بودم اضافه وزن بارداریم رو کم کنم که خوب به دلیل اینکه شیردهی داشتم نمیشد. ولی الان که دیگه پسرم غذاخور شده مشکلی پیش نمیاد. قبلا کتاب دکتر کرمانی رو خونده بودم که بسیار مفید بود و بالاخره ایشون رو از نزدیک دیدم. از وقتی رژیم گرفتم احساس خوبی نسبت به خودم دارم. هفته اول سخت گذشت ولی بدنم داره کم کم عادت می کنه. اینم آدرس و شماره تلفن نمایندگی تغذیه و رژیم درمانی دکتر کرمانی در اصفهان: بلوار فاطمی-ابتدای خیابان کاوه- کوچه مبل لمکده. تلفن: 4489995/09139222700

/ 2 نظر / 22 بازدید
مهدی

ایشالا که همه چی درست میشه و اون دختر بچه سالم و سلامت به زندگیش ادامه میده.

الهام امیری

سلام. زنانه به روز شد. منتظر دیدار شما در وعده گاه همیشگی مان (وبلاگ زنانه) هستیم.[چشمک] در ضمن از شما برای همکاری و نویسندگی در وبلاگ زنانه دعوت به عمل می آید. می پذیرید که به جمع ما بپیوندید؟