اولین پست سال جدید

خب نوروز هم اومد و رفت. بهار زیبا از راه رسید با کلی انرژی و انگیزه برای زیستن و تلاش. امیدوارم برای همه سالی پربار و خوب باشه و کلی اتفاقات قشنگ و امید بخش در انتظار هممون باشه.

ما هم در ایام نوروز به مسافرت رفتیم. من که کلا عاشق مسافرت و گشت و گذارم. حتی فکر اینکه بخوایم تموم ١٣ روز تعطیلات رو توی خونه و به دید و بازدید بگذرونیم هم آزار دهنده بود. خدا رو شکر مسافرت ٨ روزمون بسیار عالی شد و حسابی خوش گذشت. همسفرمون هم دوست رضا و خانمش بودند که بسیار خوش مشرب و اهل حال بودند و اصلا در طول سفر احساس خستگی نکردیم. واقعا خستگی یکسال کار و دوندگی رو گذاشتیم تو دست سال کهنه و بهش گفتیم بای بای!

بقیه روزها رو هم به دید و بازدید و مهمونی گذروندیم. غیر از فیلمهای تی وی خودمون چند تا فیلم خوب هم دیدیم که برادرم اشکان برامون آورد. اشکان تا دو سه ماه دیگه سربازیش تموم میشه. باید روز ١۴ سر خدمت می بود و نتونست ١٣ بدر پیشمون بمونه. ١٣ هم توی باغ پدر همسرم بودیم. رسم خونوادشون اینه که توی اینروز کنار غذاهای دیگه حتما کوفته هم باشه! و چه کوفته هایی! آدم از خوردنش سیر نمیشه.

اصفهان توی ایام عید شلوغ و پر از مسافر بود. زاینده رود خروشان بود و حاشیه های سبز و زیباش دل هر گردشگری رو میبرد! امیدوارم به همه خوش گذشته باشه.

/ 5 نظر / 18 بازدید
نهال

من تا حالا اصفهان نرفتم

نهال

[قلب][گل][قلب][گل][قلب][گل]

محمد

خیلی خوبه که اینقدر انرژی رو با خودت به سال جدید آوردی... امیدوارم سال خوبی برات باشه و پر از خاطره های قشنگ

تاکاشی

به سلامتی که سال خوبی رو شروع کردین و امیدوارم به همین خوبی پیش بره[لبخند]انجا چون اصلا بوی عید نمی اومد،ما نفهمیدیم کی سال نو شد!چاره ای هم نیست . . . [نگران]

احسان

منم همیشه با خونه موندن تو عید و دید و بازدیدای مصنوعی مخالفم . البته شکی نیست که همیشه روز اول عید خونه بزرگترا می ریم اما حتی از کمترین فرصت هم برای مسافرت استفاده می کنم . البته معمولا شمال کشور مقصد نوروزیه ماس . امسالم واقعا خوش گذشت . یه هفته فریدون کنار بودیم . بعد حدود نهم اومدیم و تا سیزده دید و بازدید بازی کردیم . سیزده هم که کرج ویلای یکی از فامیلا بودیم و علارغم اصرار دخترای فامیل اصلانم سبزه گره نزدم ! [خواب] یکی دیگه اس که باید واسه رسیدن به من سبزه گره بزنه نه من !! [خنده]